Apartamenty w Kołobrzegu


           Serdecznie Zapraszamy


                        

        Apartament prywatny  Hotel Diva ****  

Ten 4-gwiazdkowy hotel w Kołobrzegu to nowoczesny obiekt z basenami i doskonałą bazą zabiegową i SPA nad morzem posiadający w swojej ofercie pokoje hotelowe i luksusowe apartamenty w oddalonej od zgiełku miejskiego zielonej części Kołobrzegu w sąsiedztwie plaży i parku morskiego z dostępem do bazy rozrywkowej i handlowej. Hotel umiejscowiony jest w centralnej części kołobrzeskiej dzielnicy uzdrowiskowej, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z usług zabiegów przyrodoleczniczych i rehabilitacyjnych oferowanych przez sąsiednie sanatoria uzdrowiskowe.

Lokalizacja z dala od zgiełku miejskiego, w sąsiedztwie plaży i parku morskiego to dodatkowe atuty obiektu pozwalające w pełni docenić walory wypoczynku nad morzem. Budynek posiada recepcję i jest monitorowany przez całą dobę.

W odległości 50 m znajdują się 3 parkingi strzeżone, a w okolicy m. in. restauracje, kawiarnie, tawerna, smażalnie ryb, sklepy spożywcze, baza zabiegowa, basen solankowy, port jachtowy.

Pobyt w apartamencie zapewnia pełną niezależność i niczym nie skrępowaną swobodę zarówno dla osób chcących korzystać z dobrodziejstw uzdrowiska jak również dla tych, którzy potrzebują tylko spokoju i wypoczynku.
             Hotel Etna ***     
Dom Kuracyjny ETNA to wizytówka Kołobrzegu. Ten nowoczesny zbudowany na kształt statku obiekt medyczno – uzdrowiskowy położony jest w środku pięknego zadrzewionego parku nadmorskiego w uzdrowiskowej części naszego miasta. Atrakcyjność tego urokliwego miejsca zwiększa bezpośrednia bliskość morza. Z Etny traficie Państwo prosto do najatrakcyjniejszych miejsc w Kołobrzegu: na plażę, molo oraz do Portów Rybackiego i Jachtowego.

ETNA oferuje przestronne, komfortowe pokoje i apartamenty wyposażone w TV-sat, telefon oraz częściowo w aneksy kuchenne. Do państwa dyspozycji są również restauracja oraz kawiarnia widokowa Panorama na XI piętrze, do której dowiezie Państwa szklana winda panoramiczna.

Nasze centrum medyczne oraz centrum odnowy biologicznej zapewnia idealne środowisko dla odbudowy dobrego samopoczucia, relaksu i zdrowia Naszych Gości.
   
 
Andrzej Cegliński
Kołobrzeg, ul. Kościuszki 16

tel. +48 602841396
dorand64@gmail.com